Na warsztaty gramatyczne możecie przyjść z każdym problemem, a lektor prowadzący zajęcia pomaga każdemu indywidualnie.
Zajęcia z fonetyki prowadzimy na zasadzie gier i zabaw językowych, dzięki którym szybko nauczycie się np jak wymawiać piękne francuskie „r”! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a zapisując się na zwykły kurs + fonetykę otrzymacie 10% zniżki.
Co dwa tygodnie organizujemy pokazy filmów oraz bajek francuskich. Oprócz tego, proponujemy Wam zajęcia na podstawie „metody filmowej” gdzie możecie sami przygotowywać dialogi i odgrywać scenki, nagrywając w ten sposób krótki film po francusku!
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygotować się do egzaminów DELF (zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł) oraz DELF PRIM (dzieci 8-12 lat) – zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł.
Zapraszamy na warsztaty kulinarne, czyli naukę francuskiego połączoną z nauką gotowania francuskich potraw! Warsztaty odbywają się w restauracji francuskiej, gdy uzbiera się odpowiednia liczna chętnych.Zdjęcia z naszych kursów gotowania możecie zobaczyć w galerii.
b2.1 oraz b2.2
Osobom, które posługują się językiem francuskim swobodnie i jednocześnie mają dosyć podręcznikowych ćwiczeń, polecamy konwersacje. Poprzez nacisk na konwersację utrzymujemy żywy kontakt z francuskim. Możecie zapisać się również na kurs standardowy + konwersacje raz w tygodniu.
Wszystkich, którzy mają talent aktorski, zapraszamy na warsztaty teatralne. Podczas tych zajęć, będziecie przygotowywać przedstawienie, które zostanie odegrane na koniec semestru.
Dwa razy w roku organizujemy obozy językowe do Francji! W te wakacje lecimy na południe, a więcej informacji znajdziecie w „Aktualnościach”.

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
  • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
  • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top