Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników języka francuskiego na publiczne czytanie poezji francuskiej w Winnicy, 12 czerwca o godzinie 19.00 oraz na przedstawienie teatralne w bibliotece Alliance Francaise, 14 czerwca o godzinie 19.00!

Szkoła języka francuskiego „Le Rêve” ma zaszczyt przedstawić inscenizację sztuki teatralnej, wykonaną przez studentów klasy teatralnej pod przewodnictwem Romaina Ravenela, francuskiego reżysera teatralnego. Sztuka nosi tytuł „Le plaisir de rompre” a jej autorem jest francuz, Jule Renard. Wystawienie odbędzie się 14 czerwca o godzinie 19:00 w bibliotece Alliance Française we Wrocławiu. Wstęp wolny.

L’école de français „Le Rêve” est fière de vous présentez le spectacle des élèves de la section théâtre dirigée par Romain Ravenel. La pièce jouée sera „Le plaisir de rompre” écrite par l’auteur français Jules Renard. Le spectacle aura lieu le 14 juin à 19h dans la bibliothèque de l’Alliance Française. Entrée gratuite.

 

Zapraszamy również na wydarzenie „Chair & Alcool„, czyli publiczne czytanie francuskiej poezji. Reżyserem wieczoru jest Romain Ravenel a aktorami – studenci ze szkoły języka francuskiego „Le Rêve”. Wydarzenie odbędzie się w barze Winnica, na zewnętrznym patio, 12 czerwca o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

L’école „Le Rêve” est fière de vous présentez l’évènement „Chair & Alcool”, lecture publique de poésies françaises mise en scène par Romain Ravenel et jouée par les élèves de l’école de français „Le Rêve”. Le spectacle aura lieu sur la terrasse du bar Winnica le 12 juin à partir de 19h. Entrée gratuite.

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
  • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
  • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top