Radek

,,Pierwszym, co przychodzi na myśl odnośnie szkoły Le Reve to mili i zasobni w wiedzę lektorzy. Ci, z którymi się zetknąłem, władają językiem francuskim w stopniu bardzo zaawansowanym. Nic w tym jednak dziwnego – jeden z nauczających mnie lektorów jest rodowitym Francuzem, druga lektorka jest absolwentką filologii romańskiej. Drugim pozytywem jest tempo realizacji materiału. Każda lekcja to nowy zasób przydatnego słownictwa. Niska cena zajęć i dogodna lokalizacja to kolejne cechy, które warto podkreślić. Ogólnie rzecz biorąc, szkoła Le Reve jest warta polecenia.

 

Karolina

,,W Le Reve panuje niespotykana atmosfera i niekonwencjonalne metody nauczania. Zauważyłam szybkie postępy w wymowie i zasobie słownictwa.”

 

Ola

,,Jest kładziony nacisk na mówienie. Na każdych zajęciach układamy dialogi, co poprawia nasze umiejętności językowe. Nauce sprzyjają małe grupy i fantastyczni nauczyciele.”

Maciek Z

,,Chodzę do Le Reve od wakacji tego roku. Po 3 miesiącach nauki mogę się już dogadać z francuzami. Jestem naprawdę zadowolony bo dzięki tak małej grupie widzę efekty dosłownie z lekcji na lekcję.

 

Kamila Żurawińska

,,Zaczęłam uczyć się francuskiego w szkole Le reve w lipcu od podstaw, na „intensywnym kursie wakacyjnym” Bez zastanowienia postanowiłam kontynuować naukę dalej. Co najbardziej chwalę w tej szkole? to lektorzy i atmosfera. :) Uczy mnie Simon i Marta, oboje mają dużo potrzebnej cierpliwości do opornych na wiedzę uczniów ;) Grupy są małe więc szybko można poznać fajnych ludzi. Jestem już po kilku miesiącach nauki i mam pewność, że jak wyjadę do Francji na ferie zimowe nie będę błądzić po ulicach Paryża. W trakcie nauki nabrałam w sobie dużo odwagi do mówienia w tym języku. Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym na naukę w tej szkole.

 

Karol Graczyk

,,Jestem studiującym klarnecistą, który chciałby wyjechać na wymianę do Francji. Dzięki takiej szkole w krótkim czasie mogę zrealizować ten plan. Lektorzy prowadzą zajęcia w sposób bardzo urozmaicony i ciekawy dla ucznia.

 

Katarzyna Kaczmarek

,,Bardzo ciekawe zajęcia. Dużo przydatnych materiałów i zagadnień. Lektorzy omawiają treści na zajęciach bardzo szczegółowo. Wiele bogatych merytorycznie zagadnień.”

 

Daniela

,,Po zakończeniu semestru, śmiem twierdzić, iż szkoła Le Reve jest szkołą, którą mogłabym polecić, a nawet – szczególnie zachęcić :) Jestem pod wrażeniem, także polecam gorąco wszystkim, którzy mają marzenia zaczerpnąć rąbka języka francuskiego!”

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
  • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
  • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top