Współpraca z nami na franczyzie

 

Le Rêve to jedyna szkoła językowa w Polsce, w której wszystkie grupy są maksymalnie 4-osobowe.

Dzięki tak małym grupom, uczniowie robią bardzo szybkie postępy. Kadra nauczycielska jest złożona z osób młodych, ale już doświadczonych w nauczaniu. W Le Rêve uczą głównie native speakerzy, dzięki którym nauka jest dużo bardziej efektywna. Pracujemy na programie autorskim, dostosowanym do tak małej ilości osób w grupach.

Oprócz nauki, proponujemy uczniom również wiele zajęć pozalekcyjnych, takich jak zajęcia teatralne czy pokazy filmowe. Organizujemy również wiele imprez tematycznych, na przykład Fiestę francusko-hiszpańską a także wyjazdy do Francji.

Szkoła rozwija się bardzo szybko na rynku Wrocławskim, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę na kolejne miasta w 2014 roku. Naszym celem jest otwarcie szkoły w każdym województwie do końca 2015 roku.

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy:
.
 • Brak opłaty franczyzowej przez pierwszy semestr działalności;
 • Prawo do korzystania z marki Le Rêve;
 • Wyłączność na terenie wybranego miasta;
 • Szkolenie z zakresu zarządzania szkołą;
 • Pomoc w zarządzaniu szkołą przez pierwsze miesiące działalności, aż do osiągnięcia samodzielności;
 • Szkolenie dla nauczycieli;
 • Wsparcie marketingowe – doradztwo w prowadzeniu kampanii reklamowych;
.
Przewidywana suma inwestycji
.
Od 5 do 7 tys. złotych
.
.
Podstawowe wymagania sieci
.
 • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym;
 • Lokal własny lub wynajmowany, w którym będą się odbywały zajęcia i będzie mieściło się biuro szkoły;
 • Zatrudnienie minimum jednego lektora;
 • Przeprowadzenie regionalnej kampanii reklamowej Le Rêve;
 • Umiejętność zarządzania małą grupą ludzi, energia i otwartość oraz pełne zaangażowanie w pracę.
.
.

Korzyści dla Franczyzobiorcy z prowadzenia placówki franczyzowej Le Rêve:

 

1) Możliwość prowadzenia własnej firmy, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka popełnienia błędów, wynikającego z doświadczenia Franczyzodawcy.

2) Możliwość rozwoju i ciągłej rozbudowy firmy.

3) Możliwość uzyskania dużych zarobków.

4) Satysfakcja z tworzenia pierwszej szkoły języka francuskiego w danym mieście, możliwość monopolizacji rynku.

5) Elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania wielu zadań w dowolnym miejscu (tworzenie reklamy, telefoniczne i mailowe prowadzenie zapisów, etc.).

6) Relatywnie niewielki czas pracy w stosunku do zarobków (przez większość miesięcy w roku, kiedy Franczyzobiorca nie prowadzi zapisów oraz działań marketingowych, jego zadaniem jest tylko nadzorowanie, czy wszystko funkcjonuje tak, jak należy).

7) Możliwość poznania bardzo dużej ilości nowych ludzi wśród uczniów oraz nauczycieli.

8) Możliwość darmowej nauki języka francuskiego.

9) Możliwość poznania kultury Francji od wewnątrz (współpracując z native-speakere’ami) i udziału w wyjazdach do Francji.

10) Możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych oraz zawodowych (umiejętności negocjacji, poszerzanie kreatywności, umiejętność skutecznej sprzedaży).

 

 

Dlaczego Le Rêve jest wyjątkową szkołą?

1) Jesteśmy szkołą, która skupia się tylko na języku francuskim, co sprawia, że jesteśmy profesjonalistami i bardzo dobrze znamy się na tym, co robimy.

2) Grupy są maksymalnie czteroosobowe, co umożliwia dużo szybsze przyswajanie wiedzy oraz pokonywanie barier językowych.

3) Stosujemy autorski program nauczania, dzięki któremu uczniowie w grupach początkujących zaczynają mówić po francusku trzy razy szybciej niż w innych szkołach językowych.

4) W grupach początkujących uczniowie tworzą całe zdania już od pierwszych zajęć.

5) Prowadzimy specjalnie opracowane ćwiczenia, dzięki którym uczniowie wykorzystują około 70 % zajęć na mówienie po francusku już na poziomie początkującym.

6) Na zajęciach realizowane są ciekawe i zabawne zadania, dzięki czemu uczniowie nie tylko uczą się w szybkim tempie, ale także miło spędzają czas.

7) W semestrze realizowane są 64 godziny lekcyjne, czyli więcej niż w zdecydowanej większości innych szkół językowych, a cena pozostaje podobna, lub nawet niższa.

8) Dzięki konwersacjom prowadzonym w grupach średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych przez native-speakere’ów uczniowie zmuszeni są do mówienia na zajęciach tylko i wyłącznie po francusku(unikamy mówienia na zajęciach po angielsku).

9) Szczególny nacisk kładziemy na atmosferę panującą w szkole oraz na dobry kontakt z uczniami. Bardzo ważne jest dla nas, żeby uczniowie czuli się swobodnie.

10) Bardzo ważną dla nas kwestią jest odpowiednie motywowanie i chwalenie lektorów.

11) Stosujemy autorski program, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów.

12) W naszej szkole organizujemy liczne wydarzenia związane z kulturą Francji(wieczorki gitarowe, pikniki, poczęstunki, wspólne gotowanie, oglądanie filmów po francusku, degustacja wina i potraw francuskich, wyjazdy do Francji, obozy językowe, etc.).

13) Prowadzimy zajęcia między innymi w salach z pufami, a także na świeżym powietrzu, co sprawia, że uczniowie czują się swobodnie i lepiej przyswajają wiedzę.

14) Zatrudniamy młodych, energicznych lektorów, dzięki którym w szkole panuje swobodna atmosfera.

15) Nasi uczniowie są do tego stopnia zżyci ze szkołą, że jeden z nich postanowił otworzyć własną placówkę franczyzową.

 

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolalereve@gmail.com

 

 

 

 

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

 • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
 • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
 • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top