Kurs w semestrze letnim 2019

Trwają zapisy na nowy semestr, który rusza 4 marca! 🙂 Zajęcia będą odbywać się przez 15 tygodni. Do wyboru macie 30 lub 60 godzin lekcyjnych w grupie, lub pakiety 10, 20 i 30 zajęć indywidualnych.

W semestrze letnim powstaną grupy na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych, jak i porannych. Przewidujemy również powstanie grup z zajęciami w soboty!

A jeśli wolicie, żeby Wasz grafik był bardziej elastyczny – proponujemy zajęcia indywidualne lub przez Skype 🙂

Czym się wyróżniamy? Le Rêve to przede wszystkim zajęcia w kameralnych grupach, maksymalnie 4-osobowych. Zajęcia odbywają się z polskimi lektorami na poziomie początkującym, a od poziomu A2 z native-speakerami. W naszej szkole skupiamy się głównie na komunikacji. Nawet na poziomie całkiem od podstaw, już od pierwszych zajęć staramy się zachęcać Was do mówienia, a gramatykę wprowadzamy bezboleśnie w naturalnym procesie nauki mówienia Oprócz tego, do każdego ucznia staramy się podchodzić indywidualnie. Daleko nam do korporacyjnych zasad i bezduszności. Jeżeli macie jakiś problem, chcecie nadrobić materiał, zmienić grupę – wszystko da się załatwić

Nasz program nauczania

Często pytacie nas na jakich książkach pracujemy. Stworzyliśmy własny program nauczania, który z każdym rokiem ulepszamy i adaptujemy do potrzeb każdej grupy. Nie podążamy ślepo za żadnym podręcznikiem, tylko po to, żeby go zrealizować. Chcemy nauczyć Was języka, a nie podążać za książką. Bazujemy na dialogach, scenkach sytuacyjnych, dyskusjach, grach, materiałach video. Jedno jest pewne – jeżeli chcecie zacząć mówić, to nasza szkoła jest najlepszym miejscem do tego, żeby przełamać swoje bariery

Zapisy na kurs

Jeżeli to, co przed chwilą przeczytaliście, zachęciło Was – zapraszamy do zapisów na semestr letni.  Wystarczy, że napiszecie do nas maila (lereve.varsovie@gmail.com), podając imię, nazwisko, preferowane dni i godziny zajęć i poziom. My na pewno znajdziemy odpowiednią grupę, biorąc pod uwagę Wasze preferencje. Jeżeli potrzebujecie zobaczyć jeszcze ceny, naszych lektorów lub macie inne pytania – piszcie na maila!