Grupy maksymalnie 4-osobowe, zajęcia z native-speakerem, studencka atmosfera – zapraszamy na semestr letni!
 

Promocja!

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4-osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie dostaniecie 25% zniżki od ceny podstawowej!

 

Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Cena za kurs semestralny (60 godzin lekcyjnych) to 990 zł przy płatności jednorazowej lub 3 raty po 360 zł. Od tego semestru będziecie mieli możliwość uczęszczać również na kurs intensywny, czyli 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Koszt takiego kursu to 1590 zł przy płatności jednorazowej lub 3 raty po 560 zł. Wszystkie materiały dydaktyczne zawarte są w cenie kursu!
 

Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup całkowicie początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!
 
 
Oprócz kursu standardowego mamy dla Was także inne propozycje:

 

Zajęcia indywidualne (cena za godzinę zegarową – 70 zł) – W przypadku zajęć indywidualnych sami możecie ustalić dzień i godzinę zajęć. Co miesiąc można wykupić kolejny pakiet lekcji, więc nie trzeba wiązać się umową na cały semestr. Sami możecie ustalić jak często będą odbywać się zajęcia i ile będą trwały. Każde zajęcia można odwołać nawet dzień wcześniej!

 

Zajęcia raz w tygodniu (cena za semestr – 550 zł) – Jeżeli interesują Was zajęcia raz w tygodniu, napiszcie jakie dni i godziny Wam pasują oraz na jaki poziom chcecie się zapisać. Grupa ruszy gdy zbiorą się 3 osoby!
 

 

Grupa dla dzieci – Mamy doświadczenie w pracy z najmłodszymi, zawsze dostosowujemy metody nauczania do grupy wiekowej. Wyzwalamy w dzieciach pozywaną energię, następnie wykorzystujemy ją w grach i ćwiczeniach językowych. W tej grupie francuski to przede wszystkim świetna zabawa!

 

Konwersacje (poziom B1 i wyższy) – Osobom, które posługują się językiem francuskim swobodnie i jednocześnie mają dosyć suchych podręcznikowych ćwiczeń, polecamy grupę zaawansowaną. Poprzez nacisk na konwersację utrzymujemy żywy kontakt z francuskim. Skupiamy się na wzbogacaniu zaawansowanego słownictwa w celu wykorzystania go w praktycznych rozmowach.

 

Grupa studencka – Dla tych, którzy chcą uczyć się w studenckiej atmosferze przygotowaliśmy grupy studenckie! W takich właśnie grupach powstają zawsze najlepsze pomysły, tworzymy zabawne scenki i poruszamy tematy aktualne i ciekawe dla młodych. A do tego studenci mogą liczyć na 5% zniżki na kurs semestralny!

 

Grupa Erasmus – Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze w tym roku wyjeżdżają na Erasmusa i chcą nauczyć się posługiwać językiem na poziomie komunikatywnym!
Dla Erasmusów przygotowaliśmy specjalny program, oparty głównie na mówieniu, scenkach z życia codziennego oraz wielu informacjach i ciekawostkach na temat studiowania we Francji!

 

Grupa początkująca 50+ – Mamy również propozycję dla osób, które ukończyły już 50 lat, ale wciąż aktywnie chcą uczyć się języka francuskiego z osobami w podobnym wieku!

 

Warsztaty kulinarno-językowe – Raz na dwa tygodnie w weekendy organizujemy warsztaty kulinarno-językowe, gdzie będziecie mieli okazję jednocześnie gotować i uczyć się języka francuskiego w bardzo przyjemnej atmosferze ;)

 

Zajęcia z fonetyki – Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają uczyć się języka francuskiego, ale też uczniów na wyższych poziomach zaawansowania, którzy chcą popracować nad poprawną wymową. Zajęcia są prowadzone w formie gier i zabaw, podczas których uczniowie uczą się np. jak wymówić i wydobyć z siebie prawdziwe francuskie „r”.

 

Metoda filmowa – Zapraszamy uczniów, którzy chcą wziąć udział w naszym nowym projekcie, a będzie to kurs semestralny oparty na nauczaniu na podstawie scenariusza serialu lub filmu. Podczas pierwszych kilku zajęć stworzycie swoje własne postaci, a na każdych kolejnych zajęciach będziecie układać dialogi i fabułę, tak aby na końcu semestru móc stworzyć cały film!

 

Jeżeli chcecie zapisać się na semestr letni, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych moglibyście uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę!

 

Piszcie na adres: lereve.warszawa@gmail.com!

697 013 641


Serdecznie zapraszamy!

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
  • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
  • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top