Nowe propozycje dla obecnych i nowych uczniów!

Zapraszamy serdecznie na nowe zajęcia w Le Rêve!

Nowość! Na każde zajęcia można zapisać się osobno, nie uczestnicząc w kursie standardowym.

W piątki i w soboty zapraszamy na zajęcia teatralne. Dla uczniów o poziomie niższym niż B1, zajęcia odbywać się będą w piątki o godzinie 17 i trwać będą trzy godziny. Natomiast zajęcia dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych będą w soboty od 11 do 14. Koszt zajęć to tylko 190 zł!

Kolejną propozycją są zajęcia z fonetyki, czyli poprawnej wymowy, z którymi ruszymy już 8 kwietnia. Będą to ćwiczenia nad tym, co w języku francuskim jest najtrudniejsze, czyli nad wymową(przede wszystkim francuskiego „r” oraz wielu innych głosek). Ćwiczenia będą się odbywać przez dwa miesiące(od 3 kwietnia do 5 czerwca, w środy o godzinie 18.30, a ich koszt to tylko 150 zł.
W kwietniu ruszamy również z wieczornymi projekcjami filmów francuskich(z napisami polskimi) w każdy wtorek o godzinie 20:15! Po każdej projekcji dyskusja na temat filmu!

Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 725033261

Zapraszamy serdecznie!

Oferta specjalna dla osób zaczynających „od zera”!

Chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową grupę – 4 osoby? Zapraszamy do Le Rêve – na start dostaniecie 10 % zniżki od ceny podstawowej!

 

 

 

Szkoła francuskiego jakiej potrzebuje Warszawa

Kurs francuskiego może być czymś skrojonym na miarę. Nawet jeśli tą miarą jest nauka języka francuskiego jedynie w grupie znajomych lub przyjaciół, w indywidualnym tempie i harmonogramie, oraz z mnóstwem zabawy i radości. Nasza szkoła francuskiego w mieście Warszawa jest odpowiedzią na różne indywidualne potrzeby kursantów. Najważniejsze jest dla nas, oprócz postępów w nauce języka, dobre samopoczucie i zadowolenie naszych kursantów.

Warszawa i szkoła języka francuskiego dla 4 znajomych

Kurs francuskiego wśród znajomych jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Ty i Twoi znajomi tworzycie 4-osobową grupę osób zainteresowanych nauką języka francuskiego,
  • Wasze umiejętności w zakresie języka francuskiego są na tym samym poziomie,
  • Wasze miasto to Warszawa,

W takiej sytuacji stworzymy grupę specjalnie dla Was. Praca w małym, kameralnym gronie to większa otwartość na nowe doświadczenia. Tworząc takie właśnie, maksymalnie 4-osobowe grupy (http://www.lereve.pl/nasze-atuty/) czerpiemy z możliwości, jakie daje to rozwiązanie. Poza tym nauka francuskiego wśród znajomych może okazać się podwójną frajdą.

Kurs francuskiego z kim chcesz i kiedy chcesz

Kurs francuskiego w mieście Warszawa to nie tylko możliwość wspólnej nauki jedynie w gronie znajomych, ale także opcje wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Możesz uczestniczyć w lekcjach francuskiego prowadzonych przez polskiego lub francuskiego lektora. Poza tym kurs francuskiego, jaki proponuje nasza szkoła, może odbywać się w najdogodniejsze dla Ciebie dni i o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Nasza szkoła języka francuskiego to świetne rozwiązanie w tak zabieganym i śpieszącym się mieście, jakim jest Warszawa.

Szkoła francuskiego w dobrym towarzystwie

Kurs francuskiego, jaki organizujemy w mieście Warszawa, nawet jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ze swoimi znajomymi, to zawsze dobra zabawa i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i zachęcamy do zaangażowania uczestników kursu. Nasza szkoła francuskiego to szkoła jakiej, naszym zdaniem potrzebuje Warszawa. Szkoła pełna pasji. Decydując się na nasz kurs francuskiego, decydujesz się indywidualne podejście i wspólną zabawę. Zawsze w dobrym towarzystwie. Poza tym ucząc się francuskiego, poznając kulturę i historię Francji możesz zostać frankofonem dołączając do jednej lub wielu wśród organizacji i stowarzyszeń promujących język francuski (https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/inne_org_miedzynarodowe/miedzynarodowa_organizacja_frankofonii/).

To Top